Підрядник звинуватив Vodafone Україна у відмові платити

25.11.2019, 11:56
Підрядник звинуватив Vodafone Україна у відмові платити - Фото
Фото: depositphotos.com

Мобільний оператор Vodafone Ukraine не заплатив компанії Lioncom 740 000 грн за проведені заходи за червень-серпень 2019 року.

Про це в Facebook повідомив голова івент-агентства Lioncom Антон Садиков.

За словами Садикова, спочатку якість проведеної роботи клієнта повністю влаштовувала і затримки з оплатою пояснювали внутрішніми затримками всередині компанії. Потім - відсутністю керівництва на робочому місці, тощо.

"На зустрічі група осіб від клієнта повідомила про те, що в рамках внутрішнього аудиту у них виникли нові претензії до якості наданих послуг і подальші переговори вони згодні проводити після надання знижки 50%", - написав він.

Івент-агентство подало відповідний позов до суду. Перше засідання призначене, за словами Садикова, на третє грудня цього року.

Така справа дійсно є в судовому реєстрі під номером №910/15701/19. Зареєстрована вона була 14 листопада 2019 року. Розглядати її буде Господарський суд міста Києва, пише UBR.

У самому Vodafone Україна виданню повідомили, що ніякої зустрічі не було. Також там заявили, що до позову і гнівного посту в Facebook до них ніхто не звертався. Насправді, кажуть в компанії-операторі, "йшов звичайний робочий процес підтвердження наданих послуг, їх якості та іншого, відповідно до договору". Також в компанії додали, що це "нонсенс", щоб вони не платили за рахунками.

Читайте російською: Подрядчик обвинил Vodafone Украина в отказе платить по счетам

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников