Підозрювані у вбивстві дитини провалили атестацію - Синіцин

04.06.2019, 17:32
Підозрювані у вбивстві дитини провалили атестацію - Синіцин - Фото
Фото: Євген Пилипенко/LIGA.net

Підозрювані у вбивстві 5-річного хлопчика в Переяслав-Хмельницькому Володимир Петровець і Іван Приходько - колишні співробітники ДАІ, які не пройшли атестацію, були рекомендовані до звільнення, але відновилися на роботі через суд. Про це LIGA.net повідомив громадський активіст Роман Б(Синіцин).

"Вони обидва колишні даївці, вони обидва провалили атестацію, тобто були звільнені, потім відновилися через суд. Один пішов до Управління превентивної діяльності, це група швидкого реагування..." - розповів Синіцин.

Другий, за словами активіста, після відновлення пішов працювати в київську роту особливого призначення, яка раніше називалася "Беркут". Там він якийсь час попрацював і перевівся в Переяслав-Хмельницький.

"Можу помилятися десь в деталях", - зазначив Синіцин.

За даними The Newsroom, 42-річний Петровець має єдину освіту "водія-пасічника".

У 2015 році, під час реформи МВС, він був звільнений, а потім призначений командиром відділення роти особливого призначення №1 в Києві. За інформацією Синіцина, Петровець відновився на службі за рішенням суду.

З березня 2018 р він працює в секторі превенції водної поліції Переяслав-Хмельницького.

Другий підозрюваний - Іван Приходько. Йому, за даними журналістів, 31 рік. Освіта - слюсар.

Newsroom пише, що Приходько почав працювати в ДАІ після служби в армії.

У 2015 він став командиром відділення взводу 5 роти київської поліції.

У 2016 році, за інформацією видання, Приходько був звільнений з поліції за невідповідність, а вже на наступний день відновлено рішенням Окружного адмінсуду Києва.

У 2017 р Приходько отримав освіту в Переяслав Хмельницькому педагогічному університеті імені Сковороди.

У Переяслав-Хмельницькому двоє поліцейських підозрюються в вогнепальному пораненні 5-річного хлопчика, який згодом помер у лікарні.

Поліцейські підозрюють за двома статтями: ч.4 ст. 296 (Грубе порушення громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї) і ст. 115 ч. 2 пп. 2, 12 (Умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене групою осіб). Вони заарештовані.

Сьогодні адвокат сім'ї хлопчика повідомив, що у справі проходять четверо людей, серед них - неповнолітній син одного з підозрюваних і їх приятель, який поліцейським не є. Всі четверо, за свідченнями свідків, стріляли.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента