RU

Перші результати антикризового онлайн-опитування: кому найлегше, а в кого вже все зовсім погано

02.12.2008, 12:06

Минулого тижня на порталі ЛІГА.net відкрився проект "Антикризиз", де акумулюються історії компаній і людей, а також поради експертів, пов'язані контекстом фінансової кризи. В рамках проекту проходить щотижневе онлайн-опитування про ситуації в компаніях і в сім'ях читачів та учасників проекту.

Так, результати першого тижня проведення онлайн-опитування продемонстрували, що найактивнішими учасниками опитування є представники центральної України, задіяні у фінансово-банківській сфері, сферах страхування, торгівлі і будівництва/нерухомості.

Найбільше відповідей про спокійну ситуацію в компаніях було у представників західної (більше 13%) і центральної України (більше 12%). Про те, що заморожуються проекти, відповіли більше 30% учасників опитування з південної України, 27% - зі східної і 22% - з центральної України.

Про скорочення працівників повідомили більше 40% представників компаній із західної України, майже 30% східної України і більше 24% центральної України.

Якщо проаналізувати результати опитування про ситуацію на окремих ринках, то найблагополучнішими виявилася на минулому тижні сфера медицини, легкої промисловості і сільського господарства, а найскладніша ситуація (варіант відповіді - "повний крах" в компанії) - у компаніях сфер важкої промисловості, будівництва і транспорту.

Про замороження проектів у компаніях і про скорочення працівників повідомляють представники всіх сфер діяльності, які взяли участь у проекті.

З точки зору вікової групи найоптимістичними і захищеними виявилися учасники опитування віком 25-34 роки, а найнезахищенішими людьми, які описали свій особистий стан або стан у своїх сім'ях словами "повний крах", виявилися учасники опитування віком старше 55 років.

З точки зору освіти респондентів більш оптимістичними на минулому тижні були люди з середньою або неповною вищою освітою, а люди з вищою освітою були більш схильні описувати стан як тривожний.

Станьте і Ви учасником щотижневого онлайн-опитування у проекті "Антикризис" >>>

Опитування дозволить відстежувати динаміку того, що відбувається в компаніях і сім'ях в контексті фінансової кризи.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини