RU

Перепис населення в Україні проведуть у 2012 році

09.07.2010, 14:40

Перепис населення в Україні планується перенести з 2011 на 2012 рік. Про це сьогодні заявила директор Інституту демографії і соціальних досліджень НАН України Наталія Власенко.

"У минулому було заплановано проведення пробного перепису, а основна - в 2011 році. Але, враховуючи кризу, торік не були передбачені кошти на проведення пробного перепису, і ми були змушені подати пропозиції уряду про перенесення термінів", - сказала Н.Власенко, яку цитує УНІАН.

Директор Інституту демографії також нагадала, що останній перепис населення проводився в Україні в 2001 році. "Згідно з правилами ООН, періодичність проведення переписів становить один раз у 10 років. Крок в один рік - це допустима ситуація, тому ми зараз приступили терміново до всіх підготовчих робіт з проведення пробного перепису в грудні цього року, який відбудеться у Харківській області в Дергачевському районі", - додала вона.

За словами Н.Власенко, тільки дані перепису дадуть змогу отримати широку характеристику населення, на основі якої повинні шикуватися всі стратегії розвитку країни. Зокрема, зазначила вона, йдеться не тільки про загальну кількість населення, але й про освітній рівень громадян, мовний склад населення, міграційні процеси, а також про етнічну належність.

Нагадаємо, в останнє загальний перепис в Україні проводився у 2001 році. Тоді в Україні проживали 48 млн. 457 тис. осіб.

Водночас, за даними Державного комітету статистики, станом на 1 січня 2010 року в Україні проживали 45,96 млн. людей.

Демографічна ситуація: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини