RU

Павличенку на місці вбивства ніхто не підказував, - прокурор

21.03.2013, 13:55
Павличенку на місці вбивства ніхто не підказував, - прокурор - Фото
Сергій Павличенко
Слідчий прокурор Геннадій Рибка, який був присутній при проведенні слідчого експерименту на місці вбивства судді Шевченківського суду Сергія Зубкова, на допиті в Апеляційному суді Києва заявив, що не здійснював ніякого тиску на Сергія Павличенка, а зупинки відеозапису відбувалися з технічних причин. Про це він сказав сьогодні, даючи свідчення в апеляційному суді Києва.

"З нашого боку ніякого психологічного або фізичного тиску під час відтворення вбивства не було. Крім того, жодних клопотань з боку захисту або підозрюваних не було заявлено під час слідчих дій", - сказав Рибка, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Представник звинувачення Наталя Сема запитала у свідка, які були причини зупинки відеозапису, на що Рибка відповів: "Зупинка відеофіксації відбувалася з технічних причин".

Він зазначив, що Павличенко завжди знаходився в його присутності, в присутності адвоката і понятих. Також свідок підтвердив, що Павличенко-молодший під час відтворення вбивства давав ті ж самі свідчення, що і під час свого першого допиту. "Ніяких порад ні експерт, ні я Павличенку не давали", - сказав він.

У свою чергу, адвокат Павличенка поставила запитання свідкові, в чому причина розбіжності даних у свідченнях з самими фактами, зокрема, що стосується точок нанесення ударів, на що Рибка відповів: "Під час слідчих дій був присутній експерт, який підтвердив показання, а також підтвердив механізм нанесення ударів. Павличенко міг помилитися тому, що удари наносив не він, а його батько".

Нагадаємо, сьогодні під час допиту екс-заступника начальника УБОЗу Віктор Ремський заявив, що ні він, ні інші співробітники не чинили тиску на Сергія Павличенка, коли він писав зізнання у вбивстві судді Зубкова.

2 жовтня 2012 року 47-річний киянин Дмитро Павличенко та його 19-річний син Сергій були засуджені за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова. Перший отримав довічне ув'язнення, другий - 13 років в'язниці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини