Павличенко відповідає на питання в суді, вважає себе невинним

Павличенко відповідає на питання в суді, вважає себе невинним - Фото
31.01.2013, 13:08

Підсудний наполягає, що докази провини йому могли підкинути в ході затримання та обшуку

Апеляційний суд Києва завершив допит Дмитра Павличенка. На відміну від попереднього засідання, сьогодні Павличенко-старший відповідав на запитання прокурорів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на питання, чому Павличенко-старший відмовлявся свідчити у суді першої інстанції, він сказав: "Ви прекрасно знаєте, що справа сфабрикована. Це ви повинні довести мою провину, а не я повинен виправдовуватися. У справі немає жодних доказів нашої провини, я не вважав за потрібне виправдовуватися в тому, що ні я, ні мій син не скоювали", - сказав він.

Крім цього Павличенко наполягає, що докази провини йому могли підкинути в ході затримання та обшуку. "Ми зверталися в прокуратуру, в тому числі я, неодноразово просив пояснити, навіщо було проводити силове захоплення, якщо я не ховався, і звинувачень мені ніяких не було. Відповідь стала ясна, коли вони більше години нишпорили по квартирі, а потім запитали, звідки взявся листок. Те ж стосується кульок, які підкинули. Вони цілу годину мали доступ до моїй квартирі і машини", - сказав Павліченко.

Суд перейшов до допиту Сергія Павличенка.

Відзначимо, що біля будівлі суду зібралися близько сотні людей, які підтримують підсудних кричалками "Свободу чесним, свободу Павличенкам".

Нагадаємо, раніше головний свідок у справі сім'ї Павличенко Олексій Наумець зізнався, що на нього тиснуло слідство. Павличенко-старший припускає, що справу проти нього організував колишній начальник міліції Києва Олексій Крикун.

23 січня відбулося друге засідання Апеляційного суду по даній справі, на якому допитували Дмитра Павличенка.
Популярне