RU

Павличенко відповідає на питання в суді, вважає себе невинним

31.01.2013, 13:08
Павличенко відповідає на питання в суді, вважає себе невинним - Фото
Дмитро і Сергій Павличенко
Апеляційний суд Києва завершив допит Дмитра Павличенка. На відміну від попереднього засідання, сьогодні Павличенко-старший відповідав на запитання прокурорів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на питання, чому Павличенко-старший відмовлявся свідчити у суді першої інстанції, він сказав: "Ви прекрасно знаєте, що справа сфабрикована. Це ви повинні довести мою провину, а не я повинен виправдовуватися. У справі немає жодних доказів нашої провини, я не вважав за потрібне виправдовуватися в тому, що ні я, ні мій син не скоювали", - сказав він.

Крім цього Павличенко наполягає, що докази провини йому могли підкинути в ході затримання та обшуку. "Ми зверталися в прокуратуру, в тому числі я, неодноразово просив пояснити, навіщо було проводити силове захоплення, якщо я не ховався, і звинувачень мені ніяких не було. Відповідь стала ясна, коли вони більше години нишпорили по квартирі, а потім запитали, звідки взявся листок. Те ж стосується кульок, які підкинули. Вони цілу годину мали доступ до моїй квартирі і машини", - сказав Павліченко.

Суд перейшов до допиту Сергія Павличенка.

Відзначимо, що біля будівлі суду зібралися близько сотні людей, які підтримують підсудних кричалками "Свободу чесним, свободу Павличенкам".

Нагадаємо, раніше головний свідок у справі сім'ї Павличенко Олексій Наумець зізнався, що на нього тиснуло слідство. Павличенко-старший припускає, що справу проти нього організував колишній начальник міліції Києва Олексій Крикун.

23 січня відбулося друге засідання Апеляційного суду по даній справі, на якому допитували Дмитра Павличенка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини