RU

Павличенко-молодший заявив, що його змусили написати зізнання

31.01.2013, 13:34
Павличенко-молодший заявив, що його змусили написати зізнання - Фото
Сергій Павличенко в залі суду
Сергій Павличенко, якого разом з батьком засудили за вбивство судді Сергія Зубкова, заявив сьогодні під час допиту в Апеляційному суді Києва, що його змусили підписати визнання в співучасті вбивства.

"Коли мене привели в УБОЗ, мені кажуть - признавайся у вбивстві. Я кажу, в чому зізнаватися, ми не вбивали. Тоді сказали, мабуть, ти по доброму не хочеш. Мені облили ноги водою, взяли електричний кабель і сказали - у тебе п'ять хвилин на роздуми. Потім мене відвели до начальника УБОЗу. Він говорить - дивись, батька твого ми вже заарештували. Казав, що потрібно зізнатися. Якщо ти відмовляєшся, когось із вас тут поховають. А якщо не розумієш, згадай, що у тебе ще є мама і брат молодший. Я зрозумів, що батькові вже ніяк не вибратися з цієї ситуації. Мене завели в сусідній кабінет, де мені диктували явку з повинною", - сказав Павличенко-молодший, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також С.Павличенко розповів, як проходило відеовідтворення подій вбивства судді: "Слідчий робив паузи на відеокамері. І під час цих пауз він мені розповідав і показував, що потрібно далі робити на відеокамеру. Потім мене повезли до суд-медекспертів. Мене роздягли, оглянули. Він щось написав, потім прикрив листом те, що написав і сказав - підписуй. Я підписав".

Нагадаємо, раніше головний свідок у справі сім'ї Павличенків Олексій Наумець  зізнався, що на нього тиснуло слідство.

Сьогодні Апеляційний суд Києва завершив допит Дмитра Павличенко, який в черговий раз заявив, що не визнає себе винним і вважає справу сфабрикованою. Павличенко-старший припускає, що справу проти нього організував колишній начальник міліції Києва Олексій Крикун.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини