RU

Павличенки травмувалися під час вбивства судді, - прокуратура

23.07.2013, 16:59
Павличенки травмувалися під час вбивства судді, - прокуратура - Фото
6b2e8b3d30c86738a838e16a3bac75a9.jpg
Апеляційний суд м. Києва в ході апеляційного розгляду кримінальної справи про вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова оголосив результати додаткових судово-медичних експертиз тілесних ушкоджень, наявних у Дмитра та Сергія Павличенків на момент їх затримання.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, зокрема, додаткова СМЕ підтвердила висновки експертизи, проведеної в ході досудового розслідування, згідно з якими тілесні ушкодження Дмитра та Сергія Павличенків отримані ними саме при вчиненні вбивства судді Зубкова 21 березня 2011 року.

"При цьому експерт категорично заявив, що травми засуджених не могли з'явитися в інший час і за обставин, на які вказували Павличенки. Такі висновки фахівець СМЕ надав, грунтуючись на матеріалах, отриманих в ході досудового слідства", - наголошується в повідомленні прокуратури.

Також прокуратура наголошує, що батько і син Павличенки, які самі й вносили клопотання про додаткову СМЕ, потім відмовилися її проходити.

Наступне судове засідання у справі Павличенків відбудеться 1 серпня.

Нагадаємо, раніше в суді експерт судово-медичних експертиз підтвердив, що поріз на руці Дмитра Павличенка був отриманий в день вбивства судді Сергія Зубкова, а рана на коліні Сергія Павличенка не могла бути отримана від падіння на скло.

Суд ухвалив провести додаткову експертизу пошкодження руки Дмитра Павличенка і коліна Сергія Павличенка, щоб уточнити коли саме і яким предметом вони були отримані.

Восени минулого року Голосіївський районний суд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова, яке сталося 21 березня 2011 року в під'їзді його будинку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини