RU

Паспортний контроль в аеропорту Бориспіль прискорюють до 5 секунд

19.01.2016, 16:10
Паспортний контроль в аеропорту Бориспіль прискорюють до 5 секунд - Фото
582d6153cbe847cc559b0bb691064f65.jpg
Держприкордонслужба вводить спрощену процедуру проходження прикордонного контролю в аеропорту Бориспіль, яка дозволить скоротити час перевірки документів до 3-5 секунд. Про це розповіла заступник начальника відділу прикордонного контролю аеропорту Вікторія Громова, повідомляє Укрінформ.

За словами Громової, система спрощення прикордонного контролю буде стосуватися тільки тих українців, які повертаються з-за кордону. Прискорення процедури контролю полягає в тому, що авіакомпанії-перевізники, під час відправлення рейсу з аеропортів за кордоном, негайно направляють на спеціальну адресу Держприкордонслужби списки пасажирів з усіма паспортними даними. І ці списки завчасно, до прильоту пасажирів, перевіряються по базах даних Держприкордонслужби та Інтерполу.

"І коли пасажир прибув в аеропорт, він проходить лінію паспортного контролю за секунди, тому що його дані вже перевірені і звіряються тільки фото в паспорті з особою пред'явника", - сказала Громова. І додала, що зараз вивчається питання про застосування цієї системи і до власників біометричних паспортів іноземних держав.

Таку систему контролю прикордонники використовували під час Євро-2012. Зараз вона вдосконалена, тестується в міжнародному аеропорту Бориспіль, і готується до загального впровадження.

Нагадаємо, з 11 січня 2016 року в Україні почалася видача паспорта громадянина України у вигляді пластикової карти (ID-карти).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини