RU

Партія регіонів поскаржилася на хакерів в Генпрокуратуру і СБУ

02.02.2012, 09:49
Партія регіонів поскаржилася на хакерів в Генпрокуратуру і СБУ - Фото
4e3eab30f17b12ca430e0c548753fd20.jpg
Партія регіонів просить Генеральну прокуратуру і Службу безпеки України провести ретельне розслідування фактів хакерських атак на її партійний сайт і дати їм відповідну правову оцінку. Про це сказано в заяві партії.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, політична сила засуджує дії хакерів і розцінює їх як акт "інформаційного тероризму і спробу створити в інтернеті хаос".

"Очевидно, мета у цих деструктивних сил - одна: методом інформаційного тероризму створити в інтернет-співтоваристві хаос, затвердити в демократичному середовищі принцип права сили, тим самим вселити всім користувачам інтернету нестабільність і невпевненість у надійності соціальних комунікацій", - йдеться в заяві.

На думку регіоналів, причиною блокування роботи їхнього сайту стало "небажання окремих груп користувачів дотримуватися законних прав авторів і в першу чергу - українських авторів - поетів, композиторів, співаків, журналістів".

"Ідеологія цих кібертерористів - свавілля, хижацтво і злодійство. Їхні методи - піратство, грабіж і беззаконня", - сказано в повідомленні.

Крім того, в заяві Партії регіонів також наголошується, що DOS-атаки порушують конституційні права і свободи людини.

Нагадаємо, вчора після серії DOS-атак була паралізована робота сайтів центральних органів влади. Зокрема, не працювали або працювали з перебоями сайти Партії регіонів, президента України, МВС, СБУ, служби спецзв'язку і так далі. Хакерські атаки почалися відразу після закриття файлообмінника EX.UA..
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини