RU

Парламент схвалив закон про наставників для дітей-сиріт

12.07.2016, 17:35
Парламент схвалив закон про наставників для дітей-сиріт - Фото
11c02a32bb084ac6348d0d9aff46c93f.jpg
Рада прийняла за основу проект закону про наставників дітей-сиріт. За проект змін до закону про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування №4784 в першому читанні проголосував 231 депутат. Про це із залу засідання передає кореспондент ЛІГА.net.

Наставництво буде добровільною безплатною діяльністю, мета якої індивідуальна підтримка дитини і підготовка її до самостійного життя.

Передбачено договір про наставництво між наставником і адміністрацією установи для дітей-сиріт. Наставником зможе бути повнолітня, дієздатна людина, яка пройшла курс спеціальної підготовки.

Контроль за дотриманням прав дітей при цьому будуть здійснювати служби з питань дітей. У разі загрози для здоров'я і життя дитини, орган опіки приймає рішення про те, щоб негайно відібрати дитину у наставника і зупинити дію договору про наставництво.

У 2008 році Рада прийняла законопроект, який передбачає додаткові види державної допомоги сім'ям, які усиновили дитину з числа дітей-сиріт.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини