RU

Парламент зробив жорсткішим покарання за розбещення неповнолітніх

25.09.2008, 15:53

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до статей 155, 156 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за розбещення неповнолітніх". Відповідний законопроект № 0962 підтримали в цілому 324 народних депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представляючи цей документ, голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швец зазначив, що він уточнює осіб, які є суб'єктами відповідних злочинів.

Так, попередня редакція статті 155 КК передбачала, що за статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, встановлюється покарання у вигляді обмеження волі до трьох років або позбавлення волі на той самий строк. Зміни до зазначеної статті збільшують строк покарання з трьох до п'яти років. Крім того, чинна редакція Кодексу визначає кваліфікуючими ознаками зазначених вище злочинів їх вчинення батьком, матір'ю або особою, яка їх замінює. Тепер кваліфікуючими ознаками зазначених злочинів є вчинення їх батьком, матір'ю, хранителем або опікуном, іншим членом сім'ї, а також працівником виховної, освітньої, лікувальної або іншої установи, зобов'язаним здійснювати виховання потерпілого або піклуватися про нього.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини