RU

ПАРЄ просить Україну не баритися з антикорупційними нововведеннями

22.12.2009, 16:18

Моніторинговий комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи застерігає Україну від спроб зупинити або відстрочити дію нових антикорупційних законів. Про це йдеться у заяві доповідачки по Україні Моніторінгового комітету ПАРЄ Ренати Вольвенд.

"Прийняття українським парламентом у червні 2009 року законодавчого антикорупційного пакету стало важливим кроком у реформі національної системи боротьби проти корупції. Це відкрило шлях до вступу у силу для України Кримінальної конвенції Ради Європи про боротьбу з корупцією і Конвенції ООН проти корупції. Це також наблизило українське законодавство до міжнародних стандартів. Будь-які спроби зупинити дію або відкласти введення у дію цих трьох законів серйозно підірве антикорупційні зусилля України", цитує Р.Вольвенд прес-служба Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, на 22 грудня було заплановано розгляд у Верховній Раді законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання і протидії корупції". Зазначеним законом пропонується відкласти вступ внаслідок так званого антикорупційного пакету законів, які повинні бути введені у дію 1 січня 2010 року, на 1 січня 2011 року.

Корупція та боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини