RU

Папуга жако повідомив про вбивство, повторивши слова жертви

20.07.2017, 17:06
Папуга жако повідомив про вбивство, повторивши слова жертви - Фото
Скріншот з відеозапису youtube.com
Мешканка штату Мічиган американка Гленна Дарем визнана винною у вбивстві свого чоловіка Мартіна. Родичі покійного впевнені, що папуга жако, який жив у цій сімейній парі,  запам'ятав і повторював останні слова жертви. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Як повідомило слідство, в травні 2015 року 47-річна Гленна випустила в чоловіка п'ять куль, після чого спробувала застрелитися.

Журі присяжних визнало Гленну винною в навмисному вбивстві. У серпні вдову чекає вирок.

Папуга жако на прізвисько Бад, який дістався попередній дружині покійного Христині Келлер, за її розповідями, не раз повторював голосом свого колишнього господаря фразу "Не стріляй!", яка супроводжувалася нецензурною лайкою.

На суді птах не був присутній.

Звинувачення спочатку розглядало можливість використання звуків, які видаються папугою, в якості аргументу звинувачення.

Однак в підсумку ця ідея була відхилена, і представник звинувачення заявив, що птицю навряд чи запросять до суду для дачі показань свідків.

Поранення в голову, нанесене мешканкою мальовничого мічиганського села Сенд-Лейк самій собі в фатальний травневий день два роки тому, виявилося безпечним для життя.

Колишня дружина покійного Христина Келлер зауважує, що птах багато разів повторював останні слова Мартіна.

Батьки Мартіна підтвердили, що жако не упускає випадку відтворити людську мову, не соромлячись при цьому і міцних виразів.

"Думаю, він там був, запам'ятав, що було сказано, і повторює це", - сказав батько убитого.

"Цей птах підхоплює все без розбору і лається як візник", - підтвердила мати Мартіна Ліліан Дарем.

Жако або сірий папуга (лат. Psittacus erithacus) мешкає в Західній Африці і дуже популярний серед любителів папуг, оскільки відрізняється неабиякою здатністю до звуконаслідування. Він може запам'ятати понад півтори тисячі слів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини