RU

П'ятеро військових втопили ракетних комплексів на півмільйона

28.05.2013, 15:08
П'ятеро військових втопили ракетних комплексів на півмільйона - Фото
182ac13348c5888c8098fbbdc7fa3534.jpg
Старокостянтинівський райсуд Хмельницької області 23 травня виніс вирок у відношенні п'ятьох військовослужбовців Збройних сил України, обвинувачених в умисному знищенні зброї в Старокостянтинівському гарнізоні. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі прокуратури Західного регіону України з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері, доведено, що підозрювані, зловживаючи службовим становищем, втопили протитанкові ракетні комплекси "Метис" і "Фагот" загальною вартістю 570 тис.грн.

У прокуратурі зазначають, що комплекси знищувалися "з метою приховування надлишку". Крім цього, військові, передаючи в іншу військову частину міномети з метою приховування факту нестачі комплектуючих (освітлювальних приладів, прицілів, коліс, амортизаторів тощо), підробили документи.

Суд засудив командира військової частини до 5 років 2 місяців позбавлення волі. Завідуюча сховищем відділу зберігання артилерійського озброєння засуджена до 3 років позбавлення волі з позбавленням на один рік права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими чи адміністративно-господарськими обов'язками. Згідно зі ст. 75 КК України (звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям), її звільнено від відбування основного покарання, їй встановлено випробувальний термін 1 рік.

Начальник сховища відділу зберігання артилерійського озброєння засуджений до 4 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, які полягають у виконанні організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків, на 3 роки.

Технік відділу зберігання артилерійського озброєння та начальник сховища цього ж відділу отримали по 4 роки позбавлення волі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини