RU

Пішоходи порушують правила не менше водіїв, - ДАІ

12.03.2012, 10:09
Пішоходи порушують правила не менше водіїв, - ДАІ - Фото
Фото: sai.gov.ua
Як повідомляє прес-служба столичної ДАІ, враховуючи, що в Києві найпоширенішими видами аварій залишаються наїзди на пішоходів, з 4 по 31 березня Державтоінспекція проводить профілактичні заходи під назвою "Пішохід і пішохідний перехід".

За словами начальника управління столичної Державтоінспекції Анатолія Курінного, з початку нинішнього року тільки на пішохідних переходах зареєстровано 39 наїздів на пішоходів, в результаті яких одна людина загинула і 40 отримали травми. "Але, на жаль, не краще поводяться на вулиці й пішоходи. За їх вини в нинішньому році відбулося 40 пригод, в яких одна людина загинула та 40 - отримали травми. Багато пішоходів переходять вулицю в недозволених місцях, ігнорують сигнали світлофорів. В результаті, правила однаково не дотримуються як водії, так і пішоходи ", - розповів він. Співробітники ДАІ під час операції будуть нагадувати порушникам про важливість дотримання Правил дорожнього руху.

Державтоінспекція нагадує також, що згідно з чинним законодавством, за перехід дороги в недозволеному місці передбачений штраф  розміром від 51 до 85 гривень. А адміністративне стягнення за порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів передбачає штраф від 255 до 340 гривень. У разі, якщо дії учасників дорожнього руху спричинили створення аварійної ситуації, то для пішохода штраф збільшується від 170 до 255 гривень. Для водіїв у таких випадках штрафні санкції підвищуються до 850 гривень. До того ж, водія можуть позбавити права керування автомобілем на термін від 6 до 12 місяців. В обох випадках рішення про такі покарання приймає суд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини