Підрозділ ВООЗ заявив, що сосиски можуть бути канцерогенними

26.10.2015, 17:39
Підрозділ ВООЗ заявив, що сосиски можуть бути канцерогенними - Фото
a89469d058d4a74096e8bf5c850574b2.jpg
Міжнародне агентство з дослідження раку (підрозділ Всесвітньої організації охорони здоров'я) оголосило, що червоне м'ясо - яловичина, свинина, баранина, конина, козлятина - може бути канцерогенним продуктом. У випадку з переробленим м'ясом - сосисками, солониною, беконом - ці ризики посилюються, відзначає Esquire.

Згідно з дослідженнями, споживання в їжу червоного м'яса може збільшити ймовірність захворювання на рак прямої кишки. Також, можливо, ці продукти збільшують ризики виникнення пухлин підшлункової залози і раку простати. Що стосується переробленого м'яса, вчені виявили зв'язок між вживанням цих продуктів та раком прямої кишки і рак шлунка.

Згідно з висновками Міжнародного агентства з дослідження раку, канцерогенність зростає в процесі приготування м'яса (бекону, наприклад). Кожні 50 гр переробленого м'яса на день, можливо, збільшують ризик розвитку раку прямої кишки на 18%. Кожні 100 гр червоного м'яса - на 17%.

Відзначається, що такі висновки організації не були однозначними.

Американський інститут м'яса розкритикував заяву і повідомив, що вона суперечить не тільки здоровому глузду, а й результатами десятків досліджень, що доводять, що зв'язку між м'ясом і раком немає, а також тих, що наочно демонструє переваги збалансованої дієти, що включає м'ясо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса