Під Одесою знайшли останки великої стародавньої тварини: фото

12.06.2017, 16:55
Під Одесою знайшли останки великої стародавньої тварини: фото  - Фото
Фото: dumskaya.net
В Одеській області на території національного природного парку Тузловські лимани виявлені останки великого стародавньої тварини.

Як повідомив керівник парку Іван Русєв, останки виявлені під час обстеження берегової зони Тузловських лиманів фахівцями, які розшукували молюска Крила ангела, наявність якого свідчить про чистоту водойм, передає УНІАН.

"У рамках поточної роботи, в пошуках унікального молюска Крила ангела, на рівні восьми метрів від поверхні землі, в глиняному обриві, співробітники нацпарку виявили останки стародавніх тварин, можливо мамонта, а може бути і мастодонта", - розповів Русев.

Він уточнив, що виявлені різні кістки (фрагменти кісток) в сіро-зеленій глині, частина яких була акуратно вилучена.

За його словами, сьогодні в Одесу відправився співробітник НПП, який передасть виявлене для діагностики та детального дослідження в Одеський національний університет ім. Іллі Мечникова або в Одеський археологічний музей НАН України.

Під Одесою знайшли останки великої стародавньої тварини: фото

Русєв уточнив, що в цих двох установах є відповідні фахівці для дослідження знахідки.

Під Одесою знайшли останки великої стародавньої тварини: фото

Фото: dumskaya.net

Тузловські лимани - національний природний парк, розташований на території Татарубнарского району Одеської області. Створено 1 січня 2010 року. Площа - 27 865 га. Загальна площа водних дзеркал водойм - 206 кв. км. Система озер, розташованих в парку, має статус водно-болотних угідь міжнародного значення, відповідно до Рамсарської конвенції, з особливим охоронним режимом.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина