RU

Післязавтра хімікати з Угорщини допливуть до України

18.10.2010, 18:15
Післязавтра хімікати з Угорщини допливуть до України - Фото
69671a2617ec7223cd79e7204522748d.jpg

Післязавтра хімікати з Угорщини допливуть до України

Пляма забруднюючих речовин, що утворилася внаслідок катастрофи на алюмінієвому комбінаті в Угорщині, може досягнути України вже 20-21 жовтня. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України з посиланням на Дунайську гідрометеорологічну обсерваторію.

За даними Мінприроди, Державна екологічна інспекція з охорони навколишнього середовища Північно-західного регіону Чорного моря продовжує щоденний відбір проб води у Дунаї біля Рені і Ізмаїла (дельта Дунаю).

За результатами моніторингу 11-17 жовтня, вміст забруднюючих речовин у воді не перевищує гранично допустимої концентрації, показники PH, вмісту заліза і загальної мінералізації перебувають на рівні фонових позначень.

Нагадаємо, найбільша в історії Угорщини екологічна катастрофа сталася 4 жовтня. Внаслідок руйнування спеціального резервуара витікло декілька сотень кубометрів отруйного червоного шламу.

Відходи затопили прилеглу територію, загинуло дев'ятеро осіб, постраждали понад 120. Знищено фауну одного з приток Дунаю.

Екологія: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини