RU

Піскуна здивували дії міліції під час затримання кіллерів в Одесі

07.10.2011, 14:23

Колишній Генеральний прокурор України Святослав Піскун переконаний, що треба "дуже суворо" підійти до тих, хто організовував операцію із затримання особливо небезпечних злочинців в Одесі. Таку думку він висловив в ефірі 5 каналу.

Зокрема, Піскун зазначив: "Чесно кажучи, я здивований тими подіями, які сталися в Одесі. Я ще не знаю, яку оцінку цим подіям дасть прокуратура і МВС. Але, на мою думку, я б дуже суворо підійшов до тих людей, які готували цю операцію".

Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 вересня в Одеській області співробітники підрозділу "Беркут" провели спецоперацію по затриманню російських кіллерів, внаслідок якої чотирьох співробітників міліції було поранено, двоє - вбито. Злочинці сховалися. Внаслідок провалу операції був усунений з посади заступник начальника ГУ МВС в Одеській області - начальник кримінальної міліції Олексій Хливний.

В суботу зловмисників знайшли в Одесі. Силовики в складі бійців "Сокола", "Беркута", внутрішніх військ МВС і підрозділу СБУ "Альфа" штурмували приватний будинок на 9-й станції Великого Фонтану, де переховувалися підозрювані. Протягом п'яти годин тривала перестрілка. В результаті по будинку вдарили з гранатометів. Злочинців було вбито.

Неофіційно силовики визнають, що під час інструктажу перед штурмом їм дали наказ не брати живих.

Пізніше міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов повідомив, що злочинець, який залишився в живих і брав участь у вбивстві співробітників міліції в Одеській області, сховався.

Сутичка міліції та бандитів в Одесі: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини