RU

Підприємці "звільнили" Тігіпка і Бродського

22.11.2010, 11:20
Підприємці
476c17fb557206d4c6ba107c9fefc074.jpg

Підприємці "звільнили" Тігіпка і Бродського

Учасники акції на площі Незалежності проголосували за відставку Віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка і глави Держкомпідприємництва Михайла Бродського. Така пропозиція підприємця, який виступає на мітингу, підтримали підняттям рук більше трьох тисяч учасників акції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, також виступаючі на мітингу закликали підприємців-страйкарів виключити появу провокаторів і здавати їх міліції. Один із виступаючих повідомив, що співробітники міліції запевнили організаторів акції, що не будуть перешкоджати учасникам мітингу і здійснювати проти них протиправні дії. Ті, хто виступали, також закликали підприємців толерантно поставитися до співробітників міліції, що охороняють громадський порядок.

Крім того, ті, хто виступав, періодично повідомляють про затримку під Києвом автобусів, що везуть у столицю учасників акції. Об 11:00 учасники акції планують відправитися на вулицю Банкову, щоб озвучити свої вимоги до Президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, раніше С.Тігіпко заявив, що не боїться залишитися без роботи через протести. За його словами, зараз в Україні важливо провести економічні реформи. Зокрема, відповідаючи на питання, чи не боїться він, що народна хвиля обурення змете його разом з урядом, С.Тігіпко сказав: "Знаєте, не боюся... Боюся, що через протести у людей руки мерзнуть, і реформ знову не буде... Якщо ми хочемо знижені податки, то треба мати жорстке законодавство".

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини