RU

Під час вступу до вишів "пільговиків" поставлять в різні умови

17.07.2008, 15:55

Під час вступу до вишів "пільговики" поділятимуться на окремі категорії. Зокрема, діти загиблих шахтарів мають право бути зарахованими лише на гірничі спеціальності, тоді як діти загиблих на шахті ім. О. Засядька - на всі спеціальності. Про це заявили представники громадської мережі "Опора" під час оприлюднення результатів експертного дослідження правил прийому 73 вишів Україні.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представники ГМ "Опора" вказали на недосконалість правил прийому до українських вишів. Вони наполягають на тому, що політику з надання пільг у сфері освіти потрібно переглянути. Експерти, зокрема, зауважують, що проблема вступу соціально незабезпечених верств населення або мешканців сіл має вирішуватися на системному рівні.

Нагадаємо, за словами координатора загальнонаціонального проекту "Громадське спостереження за вступною кампанією 2008 року" Алли Волошиної, особливі умови прийому до вишів для конкретних громадян (пільги) створюють немало труднощів для українських навчальних закладів під час вступної кампанії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини