RU

Останнє оновлення Windows 10 може викликати "екран смерті" при роботі з принтером

12.03.2021, 13:44
Останнє оновлення Windows 10 може викликати
Синій екран смерті

Останнє оновлення Windows викликає проблеми у деяких власників принтерів, йдеться в звіті Windows Latest. При спробі відкрити вікно друку з Блокнота, Office або інших програм з'являється синій "екран смерті".

За попередніми даними, помилка зачіпає кілька виробників принтерів, включаючи Kyocera, Ricoh і Zebra. "Уже було зареєстровано щонайменше 20 підтверджених випадків від 4 різних клієнтів всього за одну годину", – зазначає видання. Користувачі Reddit також звернули увагу на ситуацію, розповівши про безліч випадків поломок.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, найпростіше рішення – відкотити останнє оновлення Windows. Для цього відкрийте "Налаштування"> "Оновлення і безпеку"> "Центр оновлення Windows"> "Перегляд історії оновлень"> "Видалити оновлення"> "Видалити". Деякі користувачі Reddit підтвердили, що це вирішило їхню проблему.

Користувач, який стверджує, що є працівником Microsoft, також опублікував на Reddit два тимчасових обхідних шляхи, які, як підтвердили коментатори, працюють. Обидва процеси досить складні, тому краще за все уважно прочитати цей коментар Reddit, якщо ви хочете їх спробувати.

Microsoft визнає проблему на сторінці підтримки Windows 10. "На даний час ми проводимо розслідування і надамо оновлену інформацію, коли з'явиться більше інформації", – йдеться на сайті.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини