RU

Останнє оновлення iOS сильно уповільнює деякі моделі iPhone

12.05.2021, 16:15
Останнє оновлення iOS сильно уповільнює деякі моделі iPhone - Фото
Фото: depositphotos.com

Після оновлення iOS 14.5.1, випущеного цього тижня, користувачі iPhone 11 і iPhone 12 звернули увагу на повільну роботу пристрою, зависання і швидку витрату батареї проти роботи телефону на попередній прошивці.

Один із користувачів форуму MacRumors зауважив, що під час гри в Call of Duty Mobile його iPhone 11 після оновлення системи до iOS 14.5.1 показував значно меншу продуктивність, що підтвердив Geekbench-тест. Також користувач поскаржився на повільне відкриття застосунків.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Інший користувач зазначив, що батарея його смартфона стала швидше розряджатися при використанні VPN після оновлення до iOS 14.5.1. У коментарях власник iPhone 12 pro max підтвердив проблему з батареєю, вказавши, що його пристрій став розряджатися на 2 години швидше. Також користувачі відзначили проблему в роботі з Siri і в перемиканні між застосунками.

Бета-версія iOS 14.6 на даний момент знаходиться на розгляді розробників і публічних бета-тестерів, так що свіже оновлення системи може вийти ще не скоро. Якщо ви також помітили уповільнення телефону, користувачі рекомендують зробити "жорстке перезавантаження", яке відбувається на рівні процесора.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини