RU

Останній призов до армії оголосять цієї осені, - Міноборони

04.03.2013, 17:07
Останній призов до армії оголосять цієї осені, - Міноборони - Фото
15e6862c441e207b77ff61a0c99d3c9a.jpg
Останній спільний призов Збройні Сили України проведуть восени 2013 року. Про це в понеділок на прес-конференції в Києві розповів заступник міністра оборони Олександр Олійник, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Багато років це питання (про перехід Збройних Сил на контрактну основу, - ред.) вивчалося керівництвом держави і керівництвом Збройних Сил, і сьогодні прийнято остаточне рішення восени цього року провести останній загальний призов", - сказав заступник міністра.

За словами Олійника, вже ведеться робота по комплектації армії військовослужбовцями за контрактом. Чиновник додав, що сьогодні заробітки контрактників складають 5-6,2 тис.грн. на місяць.

Нагадаємо, згідно з концепцією реформування Збройних Сил України, українська армія повністю перейде на контрактну основу в 2017 році. На сьогодні в Україні діє змішана система служби: контрактна і термінова. При цьому велика частина офіцерського складу переведена на контрактну службу. Концепція реформування армії передбачає скорочення штату військовослужбовців до 115 тис. осіб. На сьогодні він становить 184 тис. осіб.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини