Останній призов до армії оголосять цієї осені, - Міноборони

Останній призов до армії оголосять цієї осені, - Міноборони - Фото
04.03.2013, 17:07

Українську армію обіцяють повністю перевести на контрактну основу

Останній спільний призов Збройні Сили України проведуть восени 2013 року. Про це в понеділок на прес-конференції в Києві розповів заступник міністра оборони Олександр Олійник, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Багато років це питання (про перехід Збройних Сил на контрактну основу, - ред.) вивчалося керівництвом держави і керівництвом Збройних Сил, і сьогодні прийнято остаточне рішення восени цього року провести останній загальний призов", - сказав заступник міністра.

За словами Олійника, вже ведеться робота по комплектації армії військовослужбовцями за контрактом. Чиновник додав, що сьогодні заробітки контрактників складають 5-6,2 тис.грн. на місяць.

Нагадаємо, згідно з концепцією реформування Збройних Сил України, українська армія повністю перейде на контрактну основу в 2017 році. На сьогодні в Україні діє змішана система служби: контрактна і термінова. При цьому велика частина офіцерського складу переведена на контрактну службу. Концепція реформування армії передбачає скорочення штату військовослужбовців до 115 тис. осіб. На сьогодні він становить 184 тис. осіб.