RU

Осінній призов: кого, куди і коли будуть призивати

20.09.2019, 17:47
Осінній призов: кого, куди і коли будуть призивати - Фото
Строкова служба (Фото: Міноборони)

Під час осінньої призовної кампанії, яка стартує з 1 жовтня, планують поповнити лави понад  15000 призовниками строкової військової служби. Відправляти в зону проведення операції об'єднаних сил їх не будуть. Про це заявив заступник начальника штабу командування Сухопутними військами ЗСУ Геннадій Долгашов, пише Інтерфакс-Україна.

Триватиме ця кампанія до 31 грудня. 9000 чоловік мають намір призвати до Збройних сил, 4400 - до Національної гвардії, 1000 - до Держприкордонслужби, 800 - до Держспецслужби транспорту. Вік призовників від 20 до 27 років.

Долгашов уточнив, що відтермінування від призову надається за станом здоров'я на один рік, також для отримання освіти та професійної діяльності. Крім того, відтермінування може бути надано у зв'язку з непрацездатністю родичів і наявністю дитини до 3 років. І нагадав, що, згідно з указом від вересня 2014 року, військові строкової служби до проведення ООС не залучаються.

Також він нагадав, що призовники зобов'язані з'явитися до військкоматів при отриманні повістки, а невиконання військового обов'язку тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

  • На початку вересня Раді запропонували поміняти закон про військовий обов'язок: що хочуть.
  • У 2018 році термін осіннього призову продовжили до грудня з метою якісного відбору у зв'язку зі збільшенням кількості призовників для комплектування Національної гвардії і Державної прикордонної служби.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини