Оригінальний конструктор LEGO в магазині detkamnado.com.ua p

04.04.2017, 11:00
Оригінальний конструктор LEGO в магазині detkamnado.com.ua - Фото
1b62f72ffdcbdfee0998b2b07da3fb1a.jpg

Найповніший асортимент ліцензійних конструкторів ЛЕГО за приємними цінами в українському інтернет-магазині detkamnado.com.ua

На правах реклами

Конструктори – це той різновид іграшок, який займає особливе, почесне місце в дитячих серцях. Будь-яка дитина любить створювати щось своїми руками, мати можливість самому порадіти з отриманого результату і показати саморобку своїм близьким людям. При всьому різноманітті варіантів конструкторів, самим популярним на сьогоднішній день є Lego – набори.

Інтернет-магазин detkamnado.com.ua існує на ринку товарів вже більше двох років і повністю присвячений саме оригінальним Лего-конструкторам. Тут зібрано найбільш широкий асортимент пропозицій, включаючи суперновинки. Гідний рівень обслуговування, оперативна обробка замовлень, високий рівень професіоналізму співробітників, наявність товару на складі – все це орієнтовано на комфорт і задоволення покупця.

Оригінальний конструктор LEGO в магазині detkamnado.com.ua
Сервіс магазину передбачає полегшення покупцеві його вибору: на сайті можна зробити підбір товару за статтю або за рекомендованим віком дитини, а також розглянути всі можливі тематичні підбірки. Тут знайдуться хітові набори: Lego Duplo, Nexo Knights, City, Ninjago, Star Wars, Bionicle, Technic і багато інших захоплюючих комплектів. Що цікаво – такий вид гри не тільки є прекрасною розвагою, причому як для зовсім малюків (від півтора років), так і для підлітків і навіть самих батьків – паралельно з цим, конструктори мають безліч розвиваючих функцій:
  • у процесі гри у дітей відмінно опрацьовується дрібна моторика ручок і пальчиків, що в подальшому позитивно позначиться на навичках письма і мовних здібностях дитини;
  • стимулюється сприйняття кольорів, координація рухів, тактильні відчуття;
  • розвивається просторове та образне мислення;
  • набуваються конструкторські здібності;
  •  відбувається знайомство з роботою багатьох механізмів і, відповідно, дитина пізнає причинно-наслідкові зв'язки;

Оригінальний конструктор LEGO в магазині detkamnado.com.ua
Весь товар магазину є оригінальним, а значить, має високий рівень якості, повністю безпечний для здоров'я, так як виготовлений із застосуванням тільки екологічно і токсично чистих матеріалів і фарб; відповідає віковим рекомендаціям і має сертифікати, що підтверджують якість.

Крім основної діяльності, магазин detkamnado.com.ua бере участь у соціальних та благодійних проектах, як наприклад, Фонд «Даруємо Радість», метою якого є допомога дітям, які потрапили у складні життєві обставини, їх адаптації у суспільстві, надання їм професійної підтримки і сприяння фахівців.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь