RU

Організатора "Еліта-центру" заховали в СІЗО

13.10.2008, 08:28

Організатора "Еліта-центру" заховали в СІЗО
Організатор скандальної афери "Еліта-Центр" Олександр Шахов-Волконський перебуває у СІЗО. Сидіти йому там близько півроку.

Як повідомляє газета "Сегодня", правоохоронці впевнені, що так безпечніше, насамперед, для самого А. Волконського, щоб ні обдурені вкладники його не дістали, ні російські кримінальні структури не викрали.

Як розказав начальник Лук'янівського СІЗО Олександр Балдук, суд над обвинуваченим в афері відбувся ще у п'ятницю. Тоді, не чекаючи закінчення встановлених згідно із законом 72 годин, йому продовжили термін перебування під вартою.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв, що суд над А. Волконським відбудеться не раніше ніж у квітні 2009 року, а поки правоохоронці продовжують працювати над справою. Розвіяли і чутки, що підозрюваного будуть кудись переводити: в МВС стверджують, що він у будь-якому випадку залишиться на Лук'янівці під посиленою охороною.

А. Волконського з Швейцарії, де він безуспішно намагався отримати політпритулок, екстрагували в Україну з особливими заходами безпеки: в аеропорту "Бориспіль" його закривали зеленими простирадлами, в СІЗО відвезли на інкасаторській машині, а конвой забезпечували 600 чоловік - 400 швейцарських поліцейських і 200 українських. Причиною тому, за заявами Ю. Луценка, стали побоювання, що А. Волконського можуть викрасти або вбити російські мафіозі, яким він перейшов дорогу. Саме тому його так серйозно охороняють і за гратами. Також допускалося, що в Україну передали не самого А. Волконського, а його двійника.

Детальніша інформація про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини