Опубліковано результати ЗНО з усіх предметів

23.06.2017, 13:17
Опубліковано результати ЗНО з усіх предметів - Фото
11477aa0610c56f0f15664f5aa0843a4.jpg

Учасники тестування можуть ознайомитися на своїх сторінках з картками результатів і скан-копіями своїх бланків відповідей

Сьогодні, 23 червня, на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено повну інформацію про результати їх тестування, а також результати державної підсумкової атестації. Про це повідомляє агентство Укрінформ з посиланням на директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія.

За словами Карандія, всі результати ЗНО на сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання будуть оголошені повністю. Відомості про державну підсумкову атестацію, що проходила у формі ЗНО, будуть розміщені в електронних кабінетах керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

На основі цієї інформації для випускників шкіл будуть сформовані атестати про здобуття повної загальної середньої освіти.

Учасники тестування також зможуть ознайомитися на своїх сторінках з картками результатів і скан-копіями своїх бланків відповідей, а також роздрукувати інформаційну картку з результатами тестів.

Як повідомляють в прес-службі УЦОЯО, в разі виникненні сумнівів у правильності встановлення результату учасник ЗНО може подати апеляційну заяву в письмовій формі. Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО з географії, хімії, фізики можна подавати протягом п'яти календарних днів з дня офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення.

Підписуйтесь на акаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов