RU

Оприлюднено консолідований рейтинг вузів України - 2014

08.07.2014, 16:58
Оприлюднено консолідований рейтинг вузів України - 2014 - Фото
c24337d5e87838b342cbb8062fc2fe06.jpg
Перший рядок у консолідованому рейтингу українських вузів 2014-го року зайняв Київський національний університет імені Шевченка. Про це повідомляє укладач рейтингу інформаційний ресурс Osvita.ua.

Консолідований рейтинг включає 292 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації, а також 4 підрейтинги топ-10: "Кращі класичні університети України", "Кращі приватні вузи України", "Кращі київські вузи" і "Кращі ВНЗ регіонів України".

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України, використані рейтинги "Топ-200 Україна", "Scopus" і "Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Перша десятка консолідованого рейтингу виглядає наступним чином:

1. Київський національний університет імені Шевченка
2. Київський політехнічний інститут
2. Харківський національний університет ім. Каразіна
4. Харківський політехнічний інститут
5. Львівський національний університет ім. Франка
6. Національний університет "Львівська політехніка"
7. Одеський національний університет ім. Мечникова
8. Таврійський національний університет ім. Вернадського (Крим)
9. Донецький національний технічний університет
9. Києво-Могилянська академія

У категоріях "Кращі класичні університети" та "Кращі київські вищі навчальні заклади" перше місце посів Київський національний університет імені Шевченка. Кращим приватним навчальним закладом України, за даними рейтингу, став Університет економіки і права КРОК. У категорії "Кращі навчальні заклади регіонів України" першу сходинку посів Харківський національний університет ім. В. Каразіна.

Раніше британське видання The Times представило результати власного рейтингу топ-100 найбільш шанованих вузів світу. Українські навчальні заклади до переліку не потрапили.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини