RU

"Опора" наполягає на оприлюдненні списків абітурієнтів, що вступили

21.07.2008, 15:14

Суспільна мережа "Опора" попросила Міністра освіти та науки Івана Вакарчука звернути увагу на проблеми вступної кампанії цього року. Зокрема, в своєму відкритому листі "Опора" просить Міністра звернутися до вишів з вимогою оприлюднити на сайтах списки абітурієнтів за рейтинговим принципом, щоб інші могли орієнтуватися щодо своїх шансів.

Як повідомляє прес-центр "Опори", в даному зверненні також відмічається необхідність поліпшити роботу "гарячої лінії" Міносвіти, на яку постійно надходять скарги від абітурієнтів та їх батьків. Крім того, стверджують в "Опорі", невідомою залишається процедура і рівень прозорості заповнення бюджетних місць, якщо частина абітурієнтів за порадою приймальних комісій орієнтується на контрактну форму навчання.

Нагадаємо, з 18 липня суспільна мережа "Опора" почала розгляд скарг абітурієнтів, батьків випускників і інших зацікавлених осіб відносно порушень їх прав на отримання вищої освіти, які допускає приймальна комісія вузів. Так, представники даної організації стурбовані нерівними умовами абітурієнтів при вступі до внз.

Досьє на Івана Вакарчука>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини