Опитування. Українці назвали улюблені жанри кіно - інфографіка

18.09.2019, 14:59
Опитування. Українці назвали улюблені жанри кіно - інфографіка - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

За даними опитування, лише 4% не люблять взагалі фільми й кіно

Найулюбленішими жанрами кіно українці назвали комедію (37%), історичні фільми (31%) і мелодрами (28%). Про це свідчать результати опитування соцгрупи Рейтинг.

Далі серед переваг йдуть документальні (18%) і пригодницькі (15%) фільми, бойовики (14%) і фантастика (13%).

Соціологи відзначили, що кожен десятий опитаний любить драми. Трилери популярні серед 7%, жахи дивляться - 6%, любителів містики всього 5%, еротики - 2%.

Натисніть для збільшення

Тільки 4% не люблять фільми і кіно взагалі.

"Не дивлячись на те, що комедії залишаються лідером переваг в десятирічній динаміці відсоток тих, хто вважає їх улюбленим жанром зменшився (з 45% до 37%). Також значно менше українців в цьому році порівняно з 2009 роком вибрали пригодницькі фільми (15% проти 24%)", - наголошується в повідомленні.

За даними опитування, зменшилося також число любителів мелодрам. В динаміці збільшилася кількість тих, хто любить фантастику, також дещо зріс інтерес до історичних фільмів та документальних стрічок.

Опитування показало, чим вище рівень освіти, тим більше респондентів полюблять історичні, документальні фільми та фантастику. Також представники з вищою освітою більше, ніж інші люблять комедії, пригодницькі фільми і трилери. Людей із середньою освітою більше за інших цікавлять бойовики і мелодрами.

Опитування проводилося серед 2 000 респондентів віком від 18 років і старше методом інтерв'ю з 12 по 16 вересня 2019 року. Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 2,2%.

  • 16 травня за результатами спільного опитування центру Соцмоніторинг, Українського інституту соцдосліджень імені Яременка і групи Рейтинг 51,5% українців назвали заборону російських телеканалів в Україні помилкою, "яка веде тільки до обмеження прав громадян".
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями