RU

Опалювальний сезон в Україні може початися раніше

25.09.2013, 17:17
Опалювальний сезон в Україні може початися раніше - Фото
Олександр Вілкул
У тих регіонах України, де середньодобова температура повітря протягом трьох днів протримається на рівні не вище 8 градусів тепла, опалювальний сезон може початися раніше. Про це повідомив на виїзній колегії Міністерства регіонального розвитку віце-прем'єр  Олександр Вілкул, якого цитує прес-служба Кабінету міністрів.

За словами Вілкула, до початку опалювального сезону в Україні залишилися лічені дні. "У відповідності із завданням уряду до 1 жовтня мають бути готові всі об'єкти житлово-комунального господарства . Всі акти та паспорти готовності мають бути підписані відповідними інспекціями", - підкреслив він.

За його словами, підготовчі роботи до опалювального сезону в цілому по країні виконані на 98 %. "Відповідно до законодавства, опалювальний сезон може розпочатися не 15 жовтня, а раніше, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох днів протримається на рівні плюс 8 градусів" , - розповів Вілкул.

За інформацією з регіонів, вже готові до зими більше 201 тис. житлових будинків, що становить 98,3 % від запланованого. З них паспорти готовності є у 200 тис. 215 будинків. У трьох регіонах підготовчі роботи вже завершені - це Тернопільська, Миколаївська та Донецька області. Прискорити роботи повинні Волинська, Сумська, Львівська і Черкаська області.

Досьє на Олександра Вілкула
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини