RU

Олімпійська чемпіонка Оксана Баюл подала позов на $170 млн.

18.10.2013, 10:39
Олімпійська чемпіонка Оксана Баюл подала позов на $170 млн. - Фото
Оксана Баюл (фото - thewrap.com)
Перша і єдина в історії України олімпійська чемпіонка в зимових видах спорту фігуристка Оксана Баюл, яка проживає зараз у США, подала позов до суду штату Нью-Йорк на агентство WME, яке раніше вело її справи, з вимогою виплатити більше $170 млн. як компенсацію за нібито завдану шкоду.

Як повідомляє портал TheWrap.co, Баюл звинувачує в шахрайстві не тільки співробітників агентства WME, а й пов'язані з ним рекламні компанії та Гільдію кіноакторів, членом якої вона була.

У позові 36-річна Баюл вказує, що агентство тоді використовувало її юний вік і погане знання англійської мови, щоб обманним шляхом вкрасти у неї мільйони доларів, які вона заробила після перемоги на Олімпіаді в 16-річному віці. Баюл розкрила обман тільки в 2011 році  коли найняла нового керуючого справами.

Відзначимо також, що в лютому 2013 року Баюл подала до суду на американський телеканал NBC Universal, вимагаючи виплатити $5 мільйонів за збиток, нанесений своїй репутації.

Нагадаємо, Оксана Баюл стала чемпіонкою світу в 1993 році, а через рік перемогла на Олімпіаді-1994 в норвезькому Ліллехаммері. Після закінчення спортивної кар'єри Баюл переїхала жити в США, зберігши українське громадянство.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини