RU

Оксолінова мазь залишиться дефіцитом?

02.11.2009, 15:12

Налагодження поставок і задоволення попиту на оксолінову мазь в київських аптеках, а також в аптечних магазинах загалом в державі найближчим часом залишається під знаком питання. Принаймні, такий висновок можна зробити, оцінивши можливості найбільших виробників фармацевтичної продукції в Україні.

Зокрема, на київському ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили, що на сьогодні на складах фірми оксолінової мазі немає - вся вона вже відвантажена реалізаторам. Крім того, найближча партія буде готова не раніше за середу, однак це не більше за 200 тис. упаковок. На "Дарниці" наголосили, що фірма виробляє стільки оксолінової мазі, стільки дозволяють потужності. А збільшення виробництва певного продукту - справа не одного дня і може зайняти близько місяця. Цикл виробництва не менше 25 днів.

Водночас, такі столичні виробники як ВАТ "Фармак" і ЗАТ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" такий продукт як оксолінова мазь взагалі не виробляють. Також не виготовляють цю мазь і в Полтавській області на ВАТ "Лубнифарм". Однак варто вказати, що на "Лубнифарм" сьогодні проходить нарада керівництва на якій якраз вирішується питання про відновлення виробництва оксолінової мазі, припиненого кілька років тому.

Діючою речовиною мазі є оксолін, що має антивірусну дію проти вірусу грипу і вірусу герпеса простого. Показання до застосування: вірусні захворювання очей, шкіри, вірусні риніти (запалення слизової оболонки носа, що викликається вірусом). З профілактичною метою застосовується при грипі.

Нагадаємо, станом на сьогодні придбати оксолінову мазь в аптеках України вельми проблематично. У більшості регіонів в аптечних магазинах її просто немає.

Свинячий грип: добірка новин>>>

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини