RU

Охоронець магазину, що побив журналістів, відбувся трудотерапією

30.11.2012, 15:06
Охоронець магазину, що побив журналістів, відбувся трудотерапією - Фото
aa964be32fa9ba9fe477f64dea186a0e.jpg
Охоронця, який побив журналістів за відеозйомку в донецькому супермаркеті Сокіл, притягнуто до відповідальності.

Як повідомляє прес-служба МВС у Донецькій області, 30 листопада 2012 року вступив в законну силу вирок, винесений Ленінським районним судом Донецька стосовно охоронця супермаркету Сокіл Мамедова. Він визнаний повністю винним і, за вироком суду, понесе покарання у вигляді 150 годин примусових робіт у комунальних підприємствах міста. Контроль над виконанням покарання покладено на Державну пенітенціарну службу.

Після інциденту з працівниками ЗМІ в Соколі 23 січня прокуратура Ленінського району Донецька порушила кримінальну справу за частиною 2 статті 125 (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу. 31 травня справу було направлено до Ленінського суду для розгляду по суті. 15 листопада винесено обвинувальний вирок Мамедову.

У окреме виробництво виділено справу відносно потерпілих Федорчука і Ломакіна. 19 листопада кримінальну справу з обвинувальним висновком направлено до суду, але вона ще не розглянута по суті.

"Цей випадок (покарання, - ред.) повинен стати застереженням нецивілізованому ставленню охоронців супермаркетів та інших громадських закладів до журналістів", - заявила прес-секретар глави держави - керівник Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів Дарина Чепак, яку цитує прес-служба глави держави.

Нагадаємо, 23 січня 2012 року в донецькому торговому центрі Сокіл охоронці супермаркету побили п'ятьох журналістів і громадських діячів, які намагалися зафіксувати на відео наявність на полицях прострочених продуктів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини