RU

"Океан не мовчить". Вакарчук присвятив пісню кримським татарам

27.05.2019, 12:44
Святослав Вакарчук (фото - radiosvoboda.org)

Лідер української музичної рок-групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук під час вчорашнього концерту "Океан не мовчить" на ВДНГ столиці одну зі своїх пісень присвятив кримським татарам.

"Наші долі, українців і кримських татар, дуже схожі. Нас завжди хотіли поставити в рамки. Хотіли протягом історії не дати нам бути собою. Дуже велика повага до цілого народу, який депортували в Середню Азію, а вони повернулися назад на Батьківщину і продовжують розвивати свою культуру. І сьогодні, на жаль, у знову анексуваному Росією Криму ми бачимо, як повторюється історія", - зазначив Вакарчук.

Він побажав кримським татарам і українцям терпіння, бути всім разом. "Тому що разом ми обов'язково переможемо, повернемося на рідну землю і разом побудуємо прекрасну країну", - сказав Вакарчук на відео, яке опублікувала перший заступником міністра інформаційної політики Еміне Джеппар.

Після цього він виконав пісню, присвячену боротьбі кримських татар за незалежність.

"Ця пісня присвячується боротьбі за спільну сім'ю, велику країну, в якій живуть кримські татари, українці та інші нації. І нас ніколи не перемогти", - сказав Вакарчук. Після цього він заспівав пісню "Коли тобі важко".

На офіційній сторінці групи в Facebook повідомляють, що концерт "Океан Ельзи 360 ° відвідали майже 100 000 глядачів, опублікувавши фото.

Фото: facebook.com/okeanelzyofficial

23 травня лідер української музичної рок-групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук запропонував провести концерт на території ВДНГ, в День Києва, який в цьому році відзначається 26 травня.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини