RU

Обвинувачених у згвалтуванні у Врадіївці судять три жінки

26.09.2013, 13:48
Обвинувачених у згвалтуванні у Врадіївці судять три жінки - Фото
Фото: nikvesti.com
Колегія суддів Первомайського міжрайонного суду Миколаївської області почала розглядати справу про згвалтування мешканки Врадіївки Ірини Крашкової і призначила наступне засідання на 8 жовтня.

Як повідомляють НикВести, засідання було виїзним і проходило в приміщенні Апеляційного суду Миколаївської області. Обвинувачених у згвалтуванні і замаху на вбивство - капітана міліції Євгена Дрижака, лейтенанта міліції Дмитра Поліщука і таксиста Сергія Рябіненка - судять три жінки: заступник голови Первомайського міжрайонного суду Тетяна Литвиненко, суддя Світлана Соцька і Тетяна Маржина.

Захисник обвинуваченого Дмитра Поліщука адвокат Курченко подав клопотання про те, що ця колегія суддів Первомайського суду не має права розглядати цю справу, так як до суду відправляли один обвинувальний акт, а зараз розглядається інший. За його словами, у них відрізняються номера реєстрації. Адвоката Курченко підтримали інші захисники обвинувачених. Представник прокуратури Наталя Висоцька у відповідь заявила, що саме та справа, яку в даний момент розглядається, і було направлено до суду. Вона впевнена, що їх номери не відрізняються.

Суд розглянув клопотання і ухвалив рішення продовжити розгляд, пояснивши це технічною помилкою суду. Наступне засідання відбудеться 8 жовтня, о 10:00. Всі сторони погодилися з відкритим розглядом справи.

Сторона Крашкової подала клопотання про виклик до суду на засідання гінеколога Ірину Стойку в якості свідка.

Нагадаємо, наприкінці червня в Миколаївській області була побита й згвалтована 29-річна мешканка смт . Врадіївка Крашкова. У скоєнні злочину підозрюються двоє правоохоронців - лейтенант Дмитро Поліщук і капітан Євген Дрижак . У побитті також нібито брав участь місцевий таксист Михайло Рабіненко.

Побоюючись, що винні уникнуть відповідальності, жителі селища взяли штурмом місцеве РВВС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини