RU

ОБСЄ повідомила про ситуацію в школах окупованого Донбасу

07.09.2017, 10:44
ОБСЄ повідомила про ситуацію в школах окупованого Донбасу - Фото
01f8151ed1deba22145b54ffbc1e38bc.jpg

У тимчасово окупованому Донбасі спостерігачі ОБСЄ відвідали школи в селі Петропавлівка, Дебальцеве, Київському районі Донецька, мікрорайоні Жовтневий в Куйбишевському районі Донецька, а також в селі Пікузи. Про це повідомили LIGA.net сьогодні в прес-службі місії.

Адміністративні працівники двох шкіл, розташованих в мікрорайоні Жовтневий в Куйбишевському районі Донецька, поінформували команду місії, що школи не працюють з 2014 року, оскільки були пошкоджені в результаті обстрілів (у чому спостерігачі переконалися особисто, - ред.), а також з огляду на загрози безпеці, оскільки школи розташовані в безпосередній близькості до лінії зіткнення.

У школі в Петропавлівці заступник директора повідомив команді місії, що зі 130 учнів, набраних в 2017 році, 80 були з довколишніх сіл, де школи були пошкоджені в результаті обстрілів.

У школі Київського району Донецька заступник директора розповів спостерігачам, що школи були пошкоджені в результаті обстрілів в 2014 і 2015 роках, і деякі ремонтні роботи тривають там до теперішнього часу.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської областей України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини