RU

Іоанн Павло II стане заступником електронних ЗМІ

25.06.2011, 12:06
Іоанн Павло II стане заступником електронних ЗМІ - Фото
b42aa8a0c8b0c7bb6f3bc30413758b17.jpg

Іоанн Павло II стане заступником електронних ЗМІ

Римські журналісти попросили Пату Римського Бенедікта ХVI призначити святого-заступника електронних ЗМІ. Найбільш підходящою кандидатурою репортери вважають попередника нинішнього Папи Іоанна Павла II (в миру Кароля Войтилу), повідомляє Lenta.Ru.

З цим проханням до Папи 22 червня звернувся голова Асоціації римських хронікерів Романо Бартоліні на колективній аудієнції в Ватікані.

Репортери Риму довго вибирали відповідного святого на роль заступника всіх працівників "комунікацій електронної ери". В Інтернет-обговоренні як кандидати згадувалися священик і журналіст Максиміліан Колбі, загиблий в концтаборі, а також священик Педро Регаладо, який міг з'являтися в декількох монастирях одночасно.

Терміни канонізації польського понтифіка Іоанна Павла II ще не названі, але журналісти схиляються саме до його кандидатури: за житті Іоанн Павло II приділяв немало уваги питанням технологій, а також використанню їх в сферах комунікації.

Зараз заступником всіх журналістів і письменників вважають святого Франциска Сальського, який прославився як письменник.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини