RU

Інтернет-магазин для ув'язнених відкрився на Дніпропетровщині

30.08.2013, 11:16
Інтернет-магазин для ув'язнених відкрився на Дніпропетровщині - Фото
690bcd153e063ef2f1ed2c60283b4dff.jpg

У Дніпропетровській області відкрився перший в Україні інтернет-магазин для ув'язнених, за допомогою якого родичі та знайомі засуджених та ув'язнених отримали можливість передавати своїм близьким передачі, не виходячи з дому. Про це повідомляє прес-служба ДПтС в Дніпропетровській області.

Запроваджена система електронних передач, яка почне роботу у вересні, дозволяє істотно економити час та кошти родичам засуджених та ув'язнених і зменшує навантаження співробітників пенітенціарних установ, задіяних на перегляді передач, що надходять до установ звичайним шляхом.

Оплатити замовлення в інтернет-магазині можна через банк, систему "Інтеркаса" чи будь-яке поштове відділення. Передача формується на території установи і вручається адресату під підпис.

В даний час інтернет-магазин охоплює дві установи області: Дніпропетровський слідчий ізолятор і Жовтоводську виправну колонію. У вересні він почне обслуговувати Дніпропетровську і Криворізьку виправні колонії, а в перспективі й інші установи виконання покарань області.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини