RU

Інтернет-опитування: навіщо будують вертолітний майданчик у Каневі?

09.03.2011, 15:15
Інтернет-опитування: навіщо будують вертолітний майданчик у Каневі? - Фото
a1393dc8bb1f7d26ccfbe54ef0132d3c.jpg

Інтернет-опитування: навіщо будують вертолітний майданчик у Каневі?
У межах підготовки до Євро-2012 у Канівському районі Черкаської області почато спорудження вертолітного майданчика вартістю 96 млн. грн. "На Черкащині у селі Пекарі Каневського району початі будівельні роботи зі спорудження вертолітного майданчика з пасажирським терміналом з пропускною спроможністю 50 пасажирів за годину з під'їзною дорогою. Будівництво здійснюється у межах Державної цільової програми підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу", - йдеться у повідомленні Кабміну.

У свою чергу, Прем'єр-міністр України Микола Азаров обіцяє розібратися, хто і навіщо за державний кошт будує вертолітний майданчик у Каневі біля могили Тараса Шевченка.

"Робітники запевняють: проект дуже важливий. Село треба піднімати. Без вертольотів, з такими дорогами, село не має перспектив. Хто саме літатиме - не знають. Українця, який літає на вертольоті, і ті, хто їздять по розбитих шляхах, і ті, хто зводять майданчик - згадують тільки одне. Правда, попередні президенти у Канів на вертольоті вже літали. Але для одного апарату спеціальний майданчик не потрібен. А зараз тут будують цілий термінал, розрахований на прийом п'ятдесяти осіб у годину", - зазначають журналісти телеканалу СТБ.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чим насправді є будівництво у Каневському районі біля могили Тараса Шевченка вертолітного майданчика за 96 млн. грн. для уболівальників Євро-2012? Приєднатися до голосування >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини