RU

Інтернет-опитування: хто винен у заворушеннях у Львові?

10.05.2011, 17:50
Інтернет-опитування: хто винен у заворушеннях у Львові? - Фото
eafa4ada17578e3c533c2c7538f8f83f.jpg

Інтернет-опитування: хто винен у заворушеннях у Львові?
Святкування Дня Перемоги у Львові було потьмарене рядом конфліктних ситуацій. По дорозі на Пагорб Слави був відібраний і розтоптаний вінок, який генконсул Росії у Львові Олег Астахов планував покласти на військовому кладовищі. Крім того, присутні на Пагорбі Слави ветерани і представники громадських організацій скаржилися, що по дорозі їх обзивали. У громадян, які йшли з прикріпленими Георгієвськими стрічками, невідомі їх зривали. Хулігани були затримані міліцією.

Також під час святкування Дня Перемоги був поранений з травматичної рушниці прихильник ВО "Свобода". Інцидент стався під час сутички між представниками ВО "Свобода" і людьми з Георгієвськими стрічками. Представники львівської Партії регіонів також заявили про постраждалих: тілесні пошкодження різного ступеня тяжкості дістали двоє регіоналов. Крім того, під час заворушення постраждали звичайні перехожі і журналісти.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів їхню думку про те, хто основний винуватець заворушень у Львові у День Перемоги 9 травня. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Як у Львові відзначили День Перемоги>>>
Надзвичайні події: добірка новин>>>
День Перемоги: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини