RU

Інтернет-опитування: чого чекати 22 червня у Львові?

20.06.2011, 18:10
Інтернет-опитування: чого чекати 22 червня у Львові? - Фото
d43cbc3e5d31e225e2b8ebfdd9a5c6a2.jpg

Інтернет-опитування: чого чекати 22 червня у Львові?

Львівська міська рада підготувала позов до суду, щоб заборонити заходи 22 червня, у річницю початку Великої Вітчизняної війни. Позов буде спрямовано у Львівський окружний адміністративний суд, оскільки міська рада отримала дві заявки на проведення заходів у Львові 22 червня в однаковий час і в одному місці. Зокрема від комітету "Євреї проти антисемітизму" і громадської організації "Євреї проти Гурвіца", а також громадської організації "Сокіл".

"Ми просимо суд заборонити всі акції. Йдеться про те, що проведення акцій може бути заборонено виключно судом і винятково з метою забезпечення громадського порядку. Юридичне управління Львівської міськради має підстави вважати, що проведення акцій 22 червня може становити загрозу суспільній безпеці", - сказано у повідомленні міськради.

Нагадаємо, 9 травня цього року у Львові сталися заворушення між членами ВО "Свобода" і демонстрантами з георгієвськими стрічками. У результаті зав'язалася колотнеча із застосуванням каменів і стрільбою гумовими кулями.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чого чекати 22 червня у Львові. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини