RU

Інтернет-опитування: чи справедливо переслідують активістів "податкового Майдана"?

19.01.2011, 14:30
Інтернет-опитування: чи справедливо переслідують активістів
5d737d82d0ddf26881296806ac5e82fa.jpg

Інтернет-опитування: чи справедливо переслідують активістів "податкового Майдана"?

Правоохоронні органи продовжують розслідувати кримінальну справу проти коменданта наметового містечка "податкового Майдана" Олега Ахтирського. Йому ставиться у провину, зокрема, пошкодження гранітного покриття Майдана Незалежності під час установлення наметового містечка. Слідство стверджує, що заподіяний збиток сягає 212 тис. грн.

Цивільний рух "Спільна Справа" вважає такі обвинувачення нічим не обґрунтованими, бачить їх лише "мотивом для репресій" активістів Майдана-2, а також інструментом "для залякування і деморалізації активної частини суспільства". Крім того, як повідомили в організації, "адвокати обвинуваченого володіють неспростовними документальними доказами того, що покриття Майдана було пошкоджене під час численних акцій Партії регіонів, які проходили у період 2006-2008 років".

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чи справедливо, на Ваш погляд, органи внутрішніх справ переслідують учасників "податкового Майдана". Приєднатися до голосування >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини