RU

Інтернет-опитування: чи потрібні пости ДАІ на дорогах державного значення?

01.04.2011, 09:45
Інтернет-опитування: чи потрібні пости ДАІ на дорогах державного значення? - Фото
87825302126a93c9a7afcb4940a0fe65.jpg

Інтернет-опитування: чи потрібні пости ДАІ на дорогах державного значення?
На дорогах державного значення з 1 червня 2011 року поновлюється робота стаціонарних постів Дорожньо-патрульної служби ДАІ. Основним завданням нарядів ДАІ, які нестимуть службу на цих пунктах, буде надання допомоги учасникам дорожнього руху.

Крім того, за словами Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, біля стаціонарних постів ДАІ зможуть зупинятися водії-дальнобійники для безпеки і збереження своїх вантажів. Він додав, що біля кожного поста будуть обладнані майданчики для парковки транспортних засобів і відпочинку водіїв. "Передбачається, що у великих містах і районах наряди Дорожньо-патрульної служби ДАІ будуть здійснювати спостереження за дорожнім рухом тільки у місцях концентрації ДТП, де будуть виконувати профілактичну роботу з недопущення ДТП", - також зазначив він.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чи підтримують вони рішення Міністерства внутрішніх справ України відновити роботу стаціонарних постів ДАІ. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>
Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини