RU

Інтернет-опитування: чи дотримуєтеся ви Великого посту?

22.04.2011, 14:20
Інтернет-опитування: чи дотримуєтеся ви Великого посту? - Фото
0bdf353debd5748a9bdc7f8eac963c96.jpg

Інтернет-опитування: чи дотримуєтеся ви Великого посту?
Свято Світлого Христова Воскресіння - одне з найбільших християнських свят. Православні помісні церкви визначають дату святкування Великодня за так звані александрійські пасхалії. Вона повинна припадати на першу неділю після першого повного місяця, починаючи з 30 березня. Великдень святкується сім днів, тобто весь тиждень, і тому цей тиждень називається Світла пасхальна Седмиця. Кожен день тижня також називається світлим: Світлий понеділок, Світлий вівторок тощо. У Світлу неділю (Воскресіння Христово, Великдень) православні вітають один одного привітанням "Христос воскрес!" і відповіддю "Справді воскрес!"

Великодню передує найсуворіший у християнстві Великий пост. Він триває 48 днів. Під час Великого посту йде тілесна і духовна підготовка до Великодня. Духовна складається з того, що під час посту більше часу приділяється молитві, духовному читанню, сповідям і причащанню, видаленню від усього гріховного. Тілесна підготовка - вживання тільки пісної їжі. Під час посту не можна їсти м'ясо, рибу, яйця, молоко, не можна об'їдатися, курити і пити алкогольні напої. Дозволяється тільки рослинна їжа (фрукти, овочі, сухофрукти), соління (квашена капуста, солоні і мариновані огірки), сухарі, сушки, чай, гриби, горіхи, хліб чорний і сірий, киселі, каші на воді. Також необхідно на весь період від Прощеного воскресіння до Світлого Великодня виключити тілесні утіхи і лихослів'я.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитвання з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чи дотримуються вони Великого посту. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини