RU

Інтернет-опитування: чи чує влада критику в ЗМІ?

16.02.2011, 17:20
Інтернет-опитування: чи чує влада критику в ЗМІ? - Фото
0d61113617b73fb285aec5a50893138f.jpg

Інтернет-опитування: чи чує влада критику в ЗМІ?

Прем'єр-міністр Микола Азаров знову заговорив про необхідність оперативно і предметно реагувати на критичні публікації у засобах масової інформації. З подібною заявою він виступав ще у червні минулого року. На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів глава уряду сказав: "Ми повинні впровадити новий критерій ефективності нашої роботи - це предметне реагування на критичні публікації у ЗМІ і звернення громадськості, а також активна інформаційно-роз'яснювальна робота міністерства або відомства. Це стосується усіх".

Прем'єр доручив секретаріату Кабінету Міністрів розробити проект рішення, яким будуть впроваджуватися такі критерії.

"Ми не повинні дозволяти керівникам приховуватися від громадянського суспільства, ігнорувати публікації у пресі. Водночас я не дозволю бути такими собі хлопчиками для побиття і мовчки зносити неправдиві обвинувачення і перекручення фактів, дискредитацію політики уряду. Нашому уряду нічого приховувати і нічого боятися, треба бути відкритими і енергійними в інформаційному просторі. Без цього необхідні реформи не здійснити", - заявив він.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чи реагує влада належно на критичні і проблемні матеріали у засобах масової інформації. Приєднатися до голосування >>>

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
ЗМІ і реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини