RU

Новий уряд змінить правила вступу до вишу

11.03.2010, 14:10

Новий уряд змінюватиме правила вступу до вишів. Не виключено, що вже цього року. Про це повідомив щойно призначений Віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про долю зовнішнього незалежного тестування, В.Семиноженко сказав: "Ми будемо змінювати, змінювати взагалі іспити. Я вже проводив у рамках північно-східного центру Академії наук і Міністерства освіти України нараду з ректорами вишів. Я думаю, що будуть враховані і результати атестації, і результати іспитів, і результати тестування…". "Одна з робочих версій - приблизно по 33% внесок кожної з тих позицій, про яких я сказав. Тоді іспити будуть об'єктивними, і думаю, більш справедливими", - зазначив він.

Уточнюючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи будуть змінені правила вступних іспитів вже цього року, В.Семиноженко сказав: "Думаю, що час для цього є - для підготовки і змін".

Нагадаємо, ще у жовтні 2009 року нинішній Президент України Віктор Янукович пропонував скасувати зовнішнє незалежне тестування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини