RU

Автомобільні номерні знаки міняти на нові необов'язково - ДАІ

14.01.2015, 13:55
Автомобільні номерні знаки міняти на нові необов'язково - ДАІ - Фото
e1f761c707b61798940407f9cd3f28c5.jpg
Номерні знаки, які зараз діють в Україні, будуть дійсними завжди. Їх необов'язково змінювати на номери нового зразка. Про це на прес-конференції сказав начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, передає УНН.

"Зміна номерів - не примусова. Так само, як і зміна водійського посвідчення", - сказав він.

В цілому, за словами Сіренка, нові номерні знаки істотно не відрізняються від тих, що зараз діють в Україні. Патент на виготовлення нових номерних знаків Департамент ДАІ отримав в 2014 році. "Патент належить зараз державі. Патент купувався для того, щоб зменшити ціну на дану продукцію. Зовнішній вигляд - синя смужка. Більшість країн Європи її використовує. Ми теж так вирішили зробити", - уточнив він.

"Ще одна відмінність нових номерів - на них вже не буде голограми "UA". Замість неї в лівому нижньому кутку передбачено місце для нанесення штрих-коду, за яким визначать виробника знака", - зазначили в ДАІ.

Необхідність введення нових номерів обумовлена підписанням Україною угоди про асоціацію з ЄС. Головна зміна - синій фон для національного прапора України або українського герба. Після вступу до ЄС почнуть видаватися номери і з символікою Євросоюзу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини